QXL.dkSøg16 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(16)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 30/5/2020 08:21 0
75,- DKK
aluminia ALUMINIA 30/5/2020 19:06 0
50,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 1/6/2020 13:41 0
40,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 1/6/2020 15:02 0
50,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 2/6/2020 10:04 0
1250,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur konen med aeggene Aluminia Børnehjælpsfigur - Konen med æggene - 2/6/2020 11:18 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur bondeknoesen hans Aluminia Børnehjælpsfigur - Bondeknøsen Hans - 2/6/2020 11:22 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserpige Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserpige - 2/6/2020 11:24 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserdrengen Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserdrengen- 2/6/2020 11:26 0
350,- DKK
4 par kaffekopper blaa kant ny pris 4 PAR KAFFEKOPPER BLÅ KANT NY pris 3/6/2020 16:18 0
100,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 3/6/2020 16:34 0
390,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 3/6/2020 19:57 0
35,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 6/6/2020 14:34
1780,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 7/6/2020 15:52 0
40,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 10/6/2020 22:56 0
190,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 12/6/2020 10:30
90,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

1 |
Opdateret: 30/5/2020 07:06.