QXL.dkSøg11643 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
rigtig god samling stemplet danmark mm 127 Rigtig god samling stemplet Danmark mm (127) 25/4/2018 22:51 46
170,- DKK
gammel dansk jul 1979 ufoldet GAMMEL DANSK JUL 1979 UFOLDET 25/4/2018 22:52 0
25,- DKK
dansk groenlandsk jul 1980 83 overtryk paa ufoldet DANSK-GRØNLANDSK JUL 1980/83 OVERTRYK PÅ UFOLDET 25/4/2018 22:56 0
35,- DKK
145 gram nyt dansk frimaerke afklip doneret til os 145 gram Nyt dansk frimærke afklip doneret til os 26/4/2018 19:23 4
12,- DKK
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 26/4/2018 22:42 0
700,- DKK
dk godt postfrisk parti 2000 2002 paalydende kr 583 00 DK: Godt postfrisk parti 2000 - 2002. Pålydende kr. 583,00 ! 27/4/2018 19:49 29
290,- DKK
d f j juleark fra 1959 med overtryk 1944 1959 ufoldet D.F.J JULEARK FRA 1959 MED OVERTRYK 1944-1959 UFOLDET 27/4/2018 20:59 0
30,- DKK
dk afa nr 120 21 postfr 4 bl roede kors afa kr 3 900 DK: Afa nr. 120 - 21 postfr. 4 bl- Røde kors. Afa kr. 3.900 28/4/2018 19:23 24
320,- DKK
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 28/4/2018 20:44 0
55,- DKK
juleark fra 1953 59 overtyk med forskut tryk JULEARK FRA 1953/59 OVERTYK MED FORSKUT TRYK 28/4/2018 23:18 0
100,- DKK
stemplet juleark fra 1960 STEMPLET JULEARK FRA 1960 28/4/2018 23:20 0
75,- DKK
stemplet juleark fra 1952 STEMPLET JULEARK FRA 1952 28/4/2018 23:22 0
125,- DKK
danmark juleark 1953 59 ufoldet 4 side takket DANMARK JULEARK 1953/59 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 28/4/2018 23:24 0
125,- DKK
juleark fra 1921 JULEARK FRA 1921 28/4/2018 23:38 0
225,- DKK
juleark fra sydslesvig 1949 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1949 29/4/2018 13:56 0
500,- DKK
juleark fra 1982 noget fejltryk paa ufoldet JULEARK FRA 1982 NOGET FEJLTRYK PÅ UFOLDET 29/4/2018 13:58 0
500,- DKK
ww ii 2 maerker postfriske fri frakt WW II 2 MÆRKER........POSTFRISKE... FRI FRAKT. 29/4/2018 19:20 0
350,- DKK
juleark fra 1977 JULEARK FRA 1977 29/4/2018 20:42 0
25,- DKK
nytryk skalatryk fra 1919 NYTRYK SKALATRYK FRA 1919 29/4/2018 21:20 0
75,- DKK
nytryk skalatryk fra 1936 NYTRYK SKALATRYK FRA 1936 29/4/2018 21:22 0
75,- DKK
nytryk fejltryk farve 1909 1977 NYTRYK FEJLTRYK FARVE 1909 ( 1977) 29/4/2018 21:40 0
200,- DKK
juleark fra 1953 59 overtyk JULEARK FRA 1953/59 OVERTYK 29/4/2018 22:48 0
75,- DKK
juleark fra 1953 utakket ufoldet JULEARK FRA 1953 UTAKKET UFOLDET 29/4/2018 22:50 0
75,- DKK
9 blok julemaerke 1904 type 2 postfrisk 9 BLOK JULEMÆRKE 1904 TYPE 2 POSTFRISK 29/4/2018 23:08 0
350,- DKK
juleark fra sydslesvig 1958 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1958 30/4/2018 18:10 0
55,- DKK
komplet skalatryk ufoldet fra 1953 KOMPLET SKALATRYK UFOLDET FRA 1953 30/4/2018 18:38 0
100,- DKK
fejlperforering juleark fra 1978 ufodet FEJLPERFORERING JULEARK FRA 1978 UFODET 30/4/2018 18:44 0
125,- DKK
proevetyk fra 1970 juleark PRØVETYK FRA 1970 JULEARK 30/4/2018 18:44 0
100,- DKK
skalatryk fra 1978 utakket ufoldet SKALATRYK FRA 1978 UTAKKET UFOLDET 30/4/2018 18:46 0
100,- DKK
dk godt parti mest stemplet bogtryk afa ca kr 8 500 00 DK: GODT parti mest stemplet bogtryk. Afa ca. kr. 8.500,00 ! 30/4/2018 19:05 23
220,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 25/4/2018 12:38.