QXL.dkSøg12872 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
ufoldet juleark fra 1953 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1953 UTAKKET 14/6/2021 16:32
75,- DKK
ufoldet juleark fra 1964 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1964 UTAKKET 14/6/2021 16:32
75,- DKK
her er der en samling lokale julemaerker i fin mappe HER ER DER EN SAMLING LOKALE JULEMÆRKER I FIN MAPPE 15/6/2021 18:35 0
200,- DKK
stort parti julemaerkehaefter 54 stk 252 ark fra groenland Stort parti Julemærkehæfter, 54 stk. + 252 ark fra Grønland 15/6/2021 18:52 21
140,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1974 76 78 og 1984 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1974-76-78 OG 1984 UFOLDET 15/6/2021 22:04
50,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1968 70 71 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1968-70-71 OG 80 UFOLDET 15/6/2021 22:06
30,- DKK
rigtig god julemaerkesamling postfrisk ust stemplet 323 Rigtig god Julemærkesamling - postfrisk/ust./stemplet (323) 15/6/2021 22:41 8
220,- DKK
danmark helark doeves haandalfabet DANMARK HELARK DØVES HÅNDALFABET 16/6/2021 20:57 0
20,- DKK
juleark fra odense 1997 ufoldet JULEARK FRA ODENSE 1997 UFOLDET 16/6/2021 20:59 0
25,- DKK
juleark fra hjoerring 1982 ufoldet JULEARK FRA HJØRRING 1982 UFOLDET 16/6/2021 20:59 0
20,- DKK
juleark fra valby i mappe 1989 ufoldet JULEARK FRA VALBY I MAPPE 1989 UFOLDET 16/6/2021 20:59 0
25,- DKK
juleark fra aalborg nytaar 1991 ufoldet JULEARK FRA AaLBORG NYTÅR 1991 UFOLDET 16/6/2021 21:03 0
20,- DKK
danmark aarsmappe 2015 postfrisk DANMARK ÅRSMAPPE 2015 - postfrisk. 17/6/2021 09:47 0
485,- DKK
danmark saet helark 4 stk afa nr 809 812 postfrisk DANMARK SÆT HELARK 4 STK AFA NR. 809-812 POSTFRISK 17/6/2021 19:14 0
250,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 808 ufoldet DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 808 UFOLDET 17/6/2021 19:18 0
175,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 807 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 807 17/6/2021 19:20 0
150,- DKK
9 juleark nyrtyk 1904 1912 9 JULEARK NYRTYK 1904-1912 17/6/2021 19:42 0
145,- DKK
8 juleark nyrtyk 1927 34 8 JULEARK NYRTYK 1927-34 17/6/2021 19:42 0
130,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 806 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 806 17/6/2021 20:12 0
75,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 805 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 805 17/6/2021 20:14 0
75,- DKK
danmark 2 helark postfrisk afa nr 803 og 804 DANMARK 2 HELARK POSTFRISK AFA NR. 803 OG 804 17/6/2021 20:16 0
150,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 802 med variand ufoldet DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 802 MED VARIAND UFOLDET 17/6/2021 20:18 0
125,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 801 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 801 17/6/2021 20:20 0
125,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 798 med variandter DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 798 MED VARIANDTER 17/6/2021 20:22 0
150,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 796 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 796 17/6/2021 20:24 0
100,- DKK
danmark 2 helark postfrisk afa nr 727 28 DANMARK 2 HELARK POSTFRISK AFA NR. 727-28 17/6/2021 20:26 0
200,- DKK
danmark 2 helark postfrisk afa nr 725 og 726 DANMARK 2 HELARK POSTFRISK AFA NR. 725 OG 726 17/6/2021 20:30 0
125,- DKK
danmark helark postfrisk afa nr 718 DANMARK HELARK POSTFRISK AFA NR. 718 17/6/2021 20:30 0
75,- DKK
danmark saet helark 3 stk postfrisk afa nr 711 13 DANMARK SÆT HELARK 3 STK POSTFRISK AFA NR. 711-13 17/6/2021 20:34 0
125,- DKK
danmark 2 helark postfrisk afa nr 704 og 705 DANMARK 2 HELARK POSTFRISK AFA NR. 704 OG 705 17/6/2021 20:34 0
125,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 14/6/2021 14:42.