QXL.dkSøg8 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(8)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 6/12/2019 21:24 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 6/12/2019 21:24 0
70,- DKK
offenbach glas Offenbach glas 7/12/2019 13:24 0
1500,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 8/12/2019 09:00 0
450,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 9/12/2019 15:30 0
100,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 10/12/2019 13:40 0
100,- DKK
gl vase fra lyngby med guldstriber Gl. vase fra Lyngby med guldstriber 10/12/2019 18:46 0
200,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 10/12/2019 20:40 0
300,- DKK

Viser: 1-8  af  8  linjer

1 |
Opdateret: 6/12/2019 19:36.