QXL.dkSøg13 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(13)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 20/5/2019 21:30
220,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 21/5/2019 14:20 0
299,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 21/5/2019 16:27 0
180,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 21/5/2019 16:30 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 21/5/2019 16:30 0
70,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 22/5/2019 10:02 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 22/5/2019 14:12 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 22/5/2019 14:28 0
300,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 27/5/2019 08:35 0
100,- DKK
kasserolle blaa danild 2600 Kasserolle Blå Danild 2600 29/5/2019 20:10 0
175,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 30/5/2019 21:08 0
325,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 31/5/2019 16:44 0
100,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 1/6/2019 08:42 0
550,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

1 |
Opdateret: 19/5/2019 17:01.