QXL.dkSøg13 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(13)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 17/7/2019 06:42 0
500,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 17/7/2019 10:10 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 18/7/2019 13:50 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 18/7/2019 20:08 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 18/7/2019 20:08 0
70,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 18/7/2019 20:09 0
180,- DKK
kasserolle blaa danild 2600 Kasserolle Blå Danild 2600 19/7/2019 17:43 0
175,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 23/7/2019 10:32 0
350,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 24/7/2019 09:09 0
100,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 29/7/2019 14:00 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 29/7/2019 17:12 0
299,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 29/7/2019 17:54 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 29/7/2019 21:40
220,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

1 |
Opdateret: 16/7/2019 08:32.

Annoncelinks : Casino